Дано прямокутний трикутник ABC. Відомо, що гіпотенуза дорівнює 16 м і ∠CBA=30°. Знайди катет AC.

AC =

Ответы на вопрос

Отвечает Батыров Аскар.

Відповідь:Ми можемо використати теорему синусів для знаходження катета AC.За теоремою синусів, для будь-якого трикутника ABC зі сторонами a, b, c і відповідними кутами проти цих сторін:a / sin A = b / sin B = c / sin Cде A, B та C - відповідні кути трикутника ABC.У нашому випадку, ми знаємо довжину гіпотенузи AB = c = 16 м і відповідний кут C = ∠CBA = 30°. Також, ми шукаємо довжину катета AC = a.Застосовуючи теорему синусів, маємо:a / sin A = c / sin CПідставляємо відомі значення:a / sin(90°-C) = 16 м / sin 30°sin(90°-C) = cos C = cos 30° = √3 / 2a / (√3 / 2) = 16 м / (1/2)a = (16 м * √3 / 2) / (1/2) = 16 м * √3Отже, довжина катета AC дорівнює 16 м * √3, або близько 27.7 м (заокруглюючи до однієї десятої).

Пояснення:

Отвечает Настачук Ратмир.

Ответ:

слишком сложно я только в 5 классе