Обчисліть зовнішній кут трикутника MNK при вершині N, якщо кут N дорівнює 89⁰. 90⁰ 89⁰ 91⁰ 81⁰


Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Александр.
Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох кутів, що не прилягають до цього зовнішнього кута. Таким чином, зовнішній кут трикутника MNK при вершині N дорівнює сумі кутів M та K. Оскільки сума кутів в трикутнику дорівнює 180 градусам, а кут N дорівнює 89 градусам, то:

M + K = 180 - N
M + K = 180 - 89
M + K = 91

Отже, зовнішній кут трикутника MNK при вершині N дорівнює 91 градусу. Відповідь: 91 градус.