Знайдіть периметр прямокутника, якщо його площа дорівнює 27 см², а одна з його сторін у 3 рази

більша за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Яна.

Ответ:

Р=36см

Объяснение:

одна сторона — х

друга сторона — 3х.

Площа прямокутника дорівнює добутку двох сусідніх сторін.

S=3x*x;

3x²=27

x²=27/3

x=√9

x=3 см одна сторона прямокутника.

3*3=9 см друга сторона прямокутника.

Периметр прямокутника — це сума всіх сторін.

Р=2(3+9)=3*12=36см