Чи рівні довжини векторів CD і PK якщо C(0, 4) D(7, 0) P(-3, 2) K(4, -2)? Якщо так, записати їх

довжину​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Так, довжини векторів CD і PK рівні. Довжину можна обчислити за формулою:

|CD| = √((7-0)²+(0-4)²) = √(49+16) = √65

|PK| = √((-3-4)²+(2+2)²) = √(49+16) = √65                                            

Тому |CD| = |PK| = √65.