Допоможіть будь ласка, З точки М до площини проведено перпендикуляр МО та похилу МА. Знайти віддаль

від точки М до площини якщо довжина похилої 6√3

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Антон.
Необхідно знайти відстань від точки М до площини, що проходить через точки М, А і О. Оскільки МО - перпендикуляр до площини, то ця відстань буде рівна відстані від точки М до точки ОМА, що можна знайти за допомогою теореми Піфагора, оскільки довжина похилої МА і довжина МО відомі:

Відстань від точки М до площини = √(МО² - (1/2 МА)²) = √(6² - (1/2 × 6√3)²) = √(36 - 27) = √9 = 3.

Отже, відстань від точки М до площини дорівнює 3.