Основою прямої призми є ромб зі стороною а = 4 см і гострим кутом 45 градусів. Бічна площа призми

дорівнює 320 см^2. Обчисліть об’єм прямокутної призми

Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Виталий.

Ответ:

V=160√2 см³

Объяснение:

Росн=4а=4*4=16 см периметр ромба.

Sбіч=Росн*h; →

h=Sбіч/Росн=320/16=20см

Sосн=а²*sin45°=4²*√2/2=8√2 см²

V=Sосн*h=8√2*20=160√2 см³