Знайдіть площу прямокутного трикутника, катети якого дорів- нюють 5 см і 11 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаев Назар.

Площа прямокутного трикутника:

S = \frac{1}{2} * a *b = \frac{55}{2}  = 27,5