1 Знайти суму кутів опуклого десятитикутника 2 Знайти периметр прямокутника. якщо його сторони

відносяться як 2:3, а площа 54 см^2​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Відповідь:

1). 1440*; 2) 30 см

Пояснення:

1).

Сума кутів опуклого n-кутника дорівнює 180 ° ⋅ (n − 2), де n - кількість сторін.

n=10, сума кутів:

180•(10-2) = 180•8 = 1440*
2).

Площа прямокутника визначається за формулою:

S = a•b, де S - площа; а і b - сторони прямокутника.

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді одна сторона 2х, інша сторона 3х. Площа становить: 2х•3х.
за умовою:

2х•3х = 54

6х^2 = 54

х^2 = 54:6

х^2 = 9

х = √9

х = 3

2х= 2•3 = 6(см) одна сторона прямокутника;

3х = 3•3 = 9 (см) друга сторона;

Периметр прямокутника:

Р = 2(а+b)

Р = 2(6+9) = 2•15 = 30 (см)