Знайди площу ромба, якщо його периметр 40 см, а одна з діагоналей 8 см. Допоможіть будь ласка

зробити контрольну роботу а то поставлять 2, треба написати рішення.

Ответы на вопрос

Отвечает Малахов Никита.

Відповідь:

200 сантиметрів квадратних

Пояснення:

Позначимо сторону ромба через a, а діагоналі через d1 та d2. За властивостями ромба, діагоналі перпендикулярні одна до одної та є на півдороги одна від одної, тобто d1 = 2a, d2 = 2a.

Також, з відомості про периметр ромба, маємо: 4a = 40, тобто a = 10.

Далі, площу ромба можна знайти за формулою: S = (d1*d2)/2 = (2a * 2a)/2 = 2a^2.

Підставляючи в цю формулу вже відомі значення, маємо:

S = 2a^2 = 2 * 10^2 = 200 (см^2).

Отже, площа ромба дорівнює 200 квадратних сантиметрів.