Дано вектори a(1;-4) i b(-2;3). Знайти координати m=2a+ 3b​


Ответы на вопрос

Отвечает Alvarado Daniel.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження координат вектора m = 2a + 3b, необхідно спочатку обчислити значення добутків 2a та 3b:

2a = 2 * (1; -4) = (2; -8)

3b = 3 * (-2; 3) = (-6; 9)

Потім, щоб знайти координати суми векторів m, потрібно додати відповідні координати добутків 2a та 3b:

m = 2a + 3b = (2; -8) + (-6; 9) = (-4; 1)

Отже, координати вектора m дорівнюють (-4; 1).