Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см, а кут при основі 40°. Знайдіть периметр трикутника

(з точністю до сотих).​

Ответы на вопрос

Отвечает Бакинских Рафаэль.

Ответ:За теоремою синусів, ми можемо знайти довжину бічного ребра. Позначимо довжину бічного ребра як "x". Тоді маємо:

sin(40°) = x / (8/2)

x = (8/2) * sin(40°)

x ≈ 3.15 см

Тепер, знаючи довжини всіх сторін трикутника, ми можемо знайти його периметр (P):

P = 8 + 2x

P = 8 + 2(3.15)

P ≈ 14.30 см

Объяснение: