Площа трикутника дорівнює 40см², а одна з його сторін - 20см. Знайдіть висоту трикутника, проведену

до цієї сторони. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Головлёв Даниил.

Ответ:

S треугольника=а•h:2

h=S•2:a

h=40•2:20

h=4 см

Объяснение:

Отвечает Сытников Руся.

Відповідь:

4 см

Пояснення:

S=(a×h)÷2

h=(S×2)÷a

h=(40×2)÷20

h=80÷20

h=4 см