Сума трьох кутів, які утворюються при перетині двох прямих, дорівнює 215°. Визначте градусні міри

цих кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.

Ответ:

Якщо сума трьох кутів, утворених при перетині двох прямих, дорівнює 215°, то можна розбити цю суму на три кути.

Позначимо кути як α, β і γ. Загальна сума трьох кутів дорівнює 180°, оскільки це сума внутрішніх кутів трикутника.

Отже, маємо рівняння:

α + β + γ = 215°

α + β + γ = 180°

Щоб знайти значення кутів, віднімемо друге рівняння від першого:

(α + β + γ) - (α + β + γ) = 215° - 180°

0 = 35°

Це протиріччя, оскільки не може існувати кут, який дорівнює 0°. Тому, ймовірно, виникла помилка при викладанні задачі або при запису даних.

Будь ласка, перевірте умову задачі та дані, щоб я міг надати вам правильну відповідь.

Объяснение: