У рівнобічній трапеції основи дорівнюють 3 см і 7 см, а висота 6 см. Знайти площу трапеції.

Распишите решение пожалуйста, очень срочно!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Николай.

Ответ:

S= (a+b)/2*h=(3+7):2*6=5*6=30см²