Відстань між двома містами 112 км. Із них виїхали одночасно назустріч один одному два

велосипедисти. Швидкість першого велосипедиста 16 км/год, а другого – 12 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Запрометов Александр.

1)16 + 12 = 28 (км/ч) - скорость сближения

2) 112 : 28 = 4 (ч) - через 4 часа велосипедисты встретятся.

Відповідь:вони зустрiнуться через 4 годины