Треба срочно!!!!! У скільки разів площа поверхні кулі більша від площі поверхні її четвертої

частини ?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лена.

Ответ: Площа поверхні кулі буде більшою від площі поверхні її четвертої частини в 4 рази.

Объяснение: Площа поверхні кулі обчислюється за формулою:

S = 4πr^2,

де S - площа поверхні кулі, а r - радіус кулі.

Площа поверхні четвертої частини кулі може бути обчислена, поділивши площу поверхні кулі на 4:

S_1/4 = (4πr^2) / 4 = πr^2.

Для порівняння площі поверхні кулі та площі поверхні її четвертої частини обчислимо їх співвідношення:

S / S_1/4 = (4πr^2) / (πr^2) = 4.

Отже, площа поверхні кулі буде більшою від площі поверхні її четвертої частини в 4 рази.