Одна зі сторін прямокутника дорівнює 4 см а його площа - 34 см². Знайти другу сторонуA.7 CM 5.

8,5 CM B. 8 CM Г.5,3 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Фальконе Миша.

Відповідь:Б

Пояснення:

S=a*b

a=S/b

a=34/4=8.5 cm