Одна із сторін прямокутника більше на 4 см за другу, площа 192 см знайти площу​


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Відповідь:

12см, 16см

Пояснення:

запишемо рівняння:

нехай х - одна із сторін прямокутника, тоді х+4 - інша сторона, площа дорівнює добутку сторін прямокутника, тому х(х+4)=192

розкриємо дужки

х²+4х=192

х²+4х-192=0

за теоремою Вієта 192=16×12

тому х1=-16, х2=12, так як сума коренів дорівнює -4

Так як довжина сторони є число додатнє, то х=12

одна сторона прямокутника дорівнює 12см , інша 16см