1.Сторона трикутника 10см, а висота проведена до неї - 3,5 см. Знайдіть площу трикутника ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарлоев Ислам.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює половині добутку його основи та висоти, тобто:S = (1/2) * a * h де a - довжина сторони трикутника, h - довжина висоти, проведеної до цієї сторони.Підставляючи відповідні значення, отримуємо:S = (1/2) * 10 см * 3,5 см = 17,5 кв.см.Отже, площа трикутника дорівнює 17,5 кв.см.

Объяснение:

Отже, площа трикутника дорівнює 17,5 кв.см.