Одна з основ трапеції дорівнює 10 см, а висота дорівнює 20 см. Знайти середню лінію трапеції, якщо

її площа дорівнює 400 см². У відповідь записати тільки число без одиниць вимірювання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Синчугов Данил.

Ответ:

Середня лінія трапеції дорівнює 20см

Объяснение:

S=m*h; m-середня лінія; h- висота.

S=400см²; h=20см

m=S/h=400/20=20см