Коло вписане в рівнобедрений трикутник ділить його бічну сторону на відрізи 5 см і 3 см починаюч

від основи знайдіть периметр кута СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Коценко Леонид.

Объяснение:

АВ=ВС

АЕ=5 см

ВЕ=3 см

Р(АВС)=?

АЕ=АК - свойство касательных отрезков

АК=АЕ=5 см

АС=2•АК=2•5=10 см

АВ=АЕ+ВЕ=5+3=8 см

ВС=АВ=8 см

Р(АВС)=2•АВ+АС=2•8+10=26 см