Знайдіть площу ромба, якщо його сторона дорівнює 7 см, а висота, яка до неї проведена – 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

Ответ:

35см²

Объяснение:

S=a×h

S=7×5

S=35(см²)

Отвечает Боталова Алёна.

Ответ:

Площа ромба 35 см2.

Справка:

Площа ромба:

S=ah

Рішення:

Дізнаємось площу ромба:

1) 7* 5 = 35 ( см2 ) - площа ромба.