Медіана і висота, проведені до гіпотенузи прямокутного трикутника, дорівнюють відповідно 25 см і 24

см. Знайдіть радіус кола, вписаного в трикутник.

Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Богдан.

Ответ:

ниже(попрошу оценить мой ответ 5 звёздами)

Объяснение:

Дано:

СКВ-прямругольный треугольник(угол К=90°)

 \cos(c)  =  \frac{kc}{cb}  =  > cb =  \frac{24}{ \frac{ \sqrt{2} }{2} }  = 24 \sqrt{2}

 \cos(b)  =  \frac{cb}{ab}  =  > cb =  \frac{24 \sqrt{2} }{ \frac{ \sqrt{2} }{2} }  = 48

По Теореме Пифагора=>

ac =  \sqrt{48 { }^{2}  + (24 \sqrt{2}) { \\ }^{2}  }  =  > 24 \sqrt{2}

r =  \frac{a + b + c}{2}  =  \frac{24 \sqrt{2}  + 48 + 24 \sqrt{2} }{2}  = 58

5 звёзд)))