Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А(2;8;6) та В(6;8;9)


Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Андрей.

Використовуемо формулу:

AB = \sqrt{(x_2-x_1)^2 + (y_2-y_1)^2 + (z_2-z_1)^2}

AB = \sqrt{(6-2)^2 + (8-8)^2 + (9-6)^2} = \sqrt{16+0+9} = \sqrt{25} = 5

Відповідь: довжина відрізка АВ дорівнює 5