Будь ласка дуже срочно!! Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 36 см, основа - 10 см.

Знайдіть площу цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Анастасия.

Ответ:

60м2

Объяснение:

2 = (36 - 10)

2 = 26

2 = 13 см

13^2 - 5^2

169 - 25

144

√144

12 см

P=(10 * 12) / 2

P=120 / 2

P=60 см²

Отже, площа цього рівнобедреного трикутника дорівнює 60 см².

Отвечает Колосова Евгения.

Объяснение:

/ це ділення, надіюсь я допоміг вам