обчисліть об'єм піраміди висота якої дорівнює 10 см якщо основою піраміди є прямокутник зі сторнами

6 і 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:Здраствуйте!

Объём пирамиды вычисляется по формуле

V = 1/3 · Sосн · h

h = 10см; - высота

S осн = 6 · 3 = 18(см²) - площадь основания

V = 1/3 · 18 · 10 =  60(см³)

Объяснение:

Удачи)Хорошего настроения!