Знайдіть площу трапеції, середня лінія якої дорівнює 17 см, а висота 8 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Огородникова Карина.

Ответ:

Площа трапеції дорівнює 136см²

Объяснение:

m=17см

h=8см

S=m*h=17*8=136см²