Сторони паралелограма відносяться як 2∶4 , а його периметр дорівнює 84 см. Знайдіть сторони

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Салеев Тимур.

Ответ:

Нехай  сторони паралелограма = 2х і 4х. Тоді периметр = 2*2х + 2*4х = 12х=84. Тоді 84/12=12х/12. Тоді х=7 і сторони паралелограма = 7*2 і 7*4.
Відповідь:14 і 28см