Знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза та другий катет дорівнюють: 14см і 8

см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Потась София.

Ответ:

Катет дорівнює 2√33см

Объяснение:

c=14см

b=8см

а=?

Теорема Піфагора:

а=√(с²-b²)=√(14²-8²)=

=√((14-8)(14+8))=√(6*22)=

=√(2*3*2*11)=2√33см