У складі органічної сполуки є атоми Карбону, гідрогену й Оксигену, масолі частки яких становлять,

відповідно, 39.13. 8,7 i 52,17%. Biдносна молекулярна маса речовини у двічі більша, ніж в етанолу. Установіть молекулярну формулу речовини допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Загумённых Маргарита.

Объяснение:

М(С2Н60)= 46 г/моль

М(G)= 46*2 = 92 г/моль

(С)= (39.13*92)/1200 = 3

n(H)= (8.7*92)/100 = 8

п(0)= (52.17*92)/1600 = 3

C3H8O3, C3H5(OH)3 глицерин

Отвечает Филин Никита.

Дано:

CxHyOz

ω(C) = 39,13%

ω(H) = 8,7%

ω(H) = 52,17%

Mr(CxHyOz) = 2 * Mr(C2H5OH)

Знайти:

CxHyOz - ?

Розв'язання:

1) Mr(C2H5OH) = 46;

2) Mr(CxHyOz) = 2 * Mr(C2H5OH) = 2 * 46 = 92;

3) N(C) = (ω(C) * Mr(CxHyOz)) / (Ar(C) * 100%) = (39,13% * 92) / (12 * 100%) = 3;

4) N(H) = (ω(H) * Mr(CxHyOz)) / (Ar(H) * 100%) = (8,7% * 92) / (1 * 100%) = 8;

5) N(O) = (ω(O) * Mr(CxHyOz)) / (Ar(O) * 100%) = (52,17% * 92) / (16 * 100%) = 3;

6) C3H8O3.

Відповідь: Невідома речовина - C3H8O3.