У складі органічної сполуки є атоми карбону гідрогену й оксигену масові частки яких становлять

відповідно 39,13,8,7 і 52,17%.Відносна молекулярна маса речовини вдвічі більша ніж в етанолу.Установіть молекулярну формулу речовин

Ответы на вопрос

Отвечает Кайсенова Дильназ.

M(C2H6O)= 46 г/моль

M(G)= 46*2 = 92 г/моль

n(C)= (39.13*92)/1200 = 3

n(H)= (8.7*92)/100 = 8

n(O)= (52.17*92)/1600 = 3

C3H8O3, C3H5(OH)3 — глицерин