Точка К належить відрізку CD, довжина якого дорівнює 37 см. Знайти відрізок KD, якщо відрізок CK на

9 см менший від відрізка KD СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Равонев Саша.

Ответ:

KD= 23см

Объяснение:

CD=37см

CK=x

KD=x+9

x+x+9=37

x+x=37-9

2x=28

x=28:2

x=14см

KD= 14см+9см=23см