Периметр чотирикутника дорівнює 133 см. Знайдіть його сторони, якщо вони відносяться як 3:5:4:7.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вячеслав.
A,b,c,d -сторони чотирикутника
Нехай х-коефіцієнт пропорційності . Тоді: а=3х, b=5х, с=4х, d=7x.
Зараз складемо рівняння :
а+b+c+d=133
3x+5x+4x+7x=133
19x=133
X=7
a=3*7=21
b=5*7=35
c=4*7=28
d=7*7=49