Один із кутів чотирикутника у 2 рази більший за другий і на 20° більший від третього та на 30°

менший від четвертого. Знайдіть кути чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Сумма всех углов четырёхугольника равна 360*
<2=Х

<1=2Х

<3=2Х-20*
<4=2Х+30*
Х+2Х+2Х-20*+2Х+30*=360*
7Х=360*+20*-30*
7Х=350*
Х=350:7

Х=50*
<1=50•2=100*
<2=50*
<3=100-20=80*
<4=100+30=130*
Проверка

100*+50*+80*+130*=360*

Объяснение: