Точка С належить відрізку АВ = 7,6 дм. Визначте довжини відрізків АС і BC, якщо: 1) АС втричі

менший від ВC; 2) AC більший за ВС на 2,8 дм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Миша.

Объяснение:

А С В

1)

АВ=7,6 дм

АС=х дм

ВС=3х дм

АС+ВС=АВ

х+3х=7,6

4х=7,6

х=7,6:4=1,9 дм АС

ВС=3•1,9=5,7 дм

2)

АВ=7,6 дм

ВС=х дм

АС=х+2,8 дм

АС+ВС=АВ

х+2,8+х=7,6

2х=7,6-2,8

2х=4,8

х=4,8:2

х=2,4 дм ВС

АС= 2,4+2,8=5,2 дм