знайти сторону 4 кутника якщо вони відзначаються як 2:3:4:5 і відомо що сума найбільша та найменша

сторони =21см допоможіть срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Силенко Александра.

Ответ:Спершу, ми знаємо, що відношення сторін 2:3:4:5. Це означає, що сторони можна представити як 2x, 3x, 4x і 5x, де "x" - деякий коефіцієнт масштабування.

Сума найбільшої та найменшої сторін дорівнює 21 см. Тобто:

2x + 5x = 21.

Об'єднуємо подібні члени:

7x = 21.

Тепер розділимо обидві сторони на 7, щоб знайти значення "x":

x = 21 / 7,

x = 3.

Тепер ми можемо знайти довжини всіх сторін:

Перша сторона: 2x = 2 * 3 см = 6 см.

Друга сторона: 3x = 3 * 3 см = 9 см.

Третя сторона: 4x = 4 * 3 см = 12 см.

Четверта сторона: 5x = 5 * 3 см = 15 см.

Таким чином, сторони чотирикутника мають довжини 6 см, 9 см, 12 см і 15 см.

Объяснение: