Площа прямокутної ділянки 600м.кв., її довжина 40 см. Тоді ширина ....см?


Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Настя.

Ответ:

Ширина 15*10⁴см²

Объяснение:

1м²=10000см²

600м²=6000000

S=ab; a=40см; S=6000000см²

b=S/a=6000000/40=150000см