Дано : S = 1,69 π см² знайти : DC (діаметр кола, довжина кола)​


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Ответ:

S = πr2

де r - радіус кола

D = 2r

де D - діаметр кола

L = 2πr

де L - довжина кола

Отже, маємо:

S = 1,69 π см2

r2 = S/π

r2 = 1,69 см2

r = 1,3 см

D = 2r = 2 * 1,3 = 2,6 см

L = 2πr = 2 * π * 1,3 = 8,17 см

Відповідь:

Діаметр кола D = 2,6 см

Довжина кола L = 8,17 см

Объяснение: