Периметр паралелограма дорівнює 40см, а одна з його сторін на 8 менша від іншої. Знайдіть більшу

сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Dzyabenko Arkadiy.

Відповідь:Позначимо більшу сторону паралелограма як "x" см, а меншу сторону як "x - 8" см.

1) периметр паралелограма: 2x + 2(x - 8) = 40

2) 2x + 2x - 16 = 40

4x - 16 = 40

4x = 40 + 16

4x = 56

x = 56 / 4

x = 14

Відповідь: 14 см.

Пояснення:        

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Пояснення:

в паралелограма протилежні сторони рівні тому

Нехай 1 сторона = х см,а друга x+8 см

Скл рівняння:

x+x+(x+8)+(x+8)=40

4x+16=40

4х=24

x=6

Отже,дві менші сторони мають довжину по 6 см, а більша сторона має довжину 6+8=14 см