Дві сторони трикутника дорівнюють 6 см і 4 см,а кут&nbs

p;між ними 120 градусів.Знайти довжину третьої сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Эльвира.
Довжина 3-ї сторони = 36+16-2*6*4*(-1/2)=76