Площа рівностороннього трикутника дорівнює 3√3см².Знайдіть радіус кола, вписаного в трикутник


Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Настя.
S=(a²√3)/4
4*3√3=a²√3
12√3=a²√3
12=a² a>0
a=2√3
r=S/p 
p-пол периметра
p=(2√3*3)/2=3√3(см)
r=(3√3)/3√3=1 (см)
Ответ 1 см