Знайдіть довжину діаметра , якщо його кінці віддалені від дотичної до кола на 5 і 15 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Кирилл.

AD-15 см, BC -5 см, AB - диаметр, DC - касательная. ABCD - прямоугольная трапеция => R = средней линии трапеции, а она = (15+5)/2=10 см, а диаметр =10*2=20 см