Сторони прямокутника відносяться як 1:2. Обчислити периметр прямокутника, якщо різниця сторін

дорівнює 9 см

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.
1х одна сторона
2х вторая
2х-х=9
х=9 см ширина
9*2=18 см длина
(9+18)*2=54 см периметр