Довжина основи циліндра = 12П см, а його висота = 10 см. обчислити об'єм циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Savchuk Ivan.
V=(12/2)(12/2)*3,14*10=6*6*3,14*10=1130,4 см.куб
Ответ: 1130,4 см.куб