Основа рівнобедреного трикутника =10см а бічна сторона 13см знайдіть синус косинус тангес і

котангес кут між бічною стороною трикутника та висотою проведеною до його основи

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Марк.
Висота = √13 в квадраті - 5 в квадраті=12
Синус = 5/13
Косинус= 12/13
Тангенс=5/12
Котангенс=12/5