Знайдіть площу прямокутника якщо його периметр становит 80 см а відношення сторін дорівнує 2:3.

а)384 см в квадраті, б)254 см в квадраті, в) 184 см в квадраті, г) визначити неможливо.

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.
Нехай К - коефіцієнт пропорційності, тоді:
3k+2k+3k+2k=80
10k=80
k=80:10
k=8
Перша сторона = 8×2=16
Друга сторона=8×3=24
S=24×16=384
Відповідь: А