Знайдіть площу рівнобедреного прямокутного трикутника,катет якого дорівнює 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Чернявская Мария.
1. Треба знайти гіпотенузу (за теор. Піфагора)
 c^{2} = a^{2}+b^2
c= \sqrt{a^2+b^2}  = \sqrt{36+36} =6 \sqrt{2}
2 S=1/2ah S=1/2 *6*  6\sqrt{2} = 18 \sqrt{2} (  cm^{2}