Пряма CM перпендикулярна до площини прямокутного трикутника ABC (C = 90) з катетами 6 см і 8 см.

Знайдіть відстань між прямими CM і AB

Ответы на вопрос

Отвечает Семьохіна Лєна.
Відстань між прямими - це перпендикуляр.
Дотогож це єгипетський трикутник АВ=10см.
з властивості висоти прямокутного трикутника CA²=AF*AB( де CF-висота) . Підставимо відомі :
64=10*АF
AF=6.4
Розглянемо Трикутник AFC:
64=6.4+Х²