Площа трикутника дорівнювала 28 см квадратних. Знайдіть сторону трикутника якщо висота дорівнювала

8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.
S=(h×основание)/2
основание =(2*S)/h=56/8=7см
Ответ: 7см