Якщо осьовий переріз циліндра- квадрат площа якого 100^2, то площа основи циліндра =?


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.
Якщо осьовий переріз циліндра - квадрат площа якого 100^2,  то сторони квадрата а=в=√100=10.
Основа циліндра - коло.
Sкола=
πR²
R=а:2=10:2=5
Sоснови=π*25=25π кв.од.